Blachy Pruszynski szafir kron rubin Ruukki Rannila Ranila Gasell Ruki Ruuki Rukki classic monterrey cascade kaskade weckman vilrufas type4 type3 type2 type1 stratos euro1120 rufas destata profil Tegula oragami borga elegant plienine plienines stogo stogu danga dangos cerpe cerpinio skarda
e-STOGDENGIAI specializuota parduotuvė internete. Prekių pristatymas visoje Lietuvoje. Taupyk laiką ir pinigus!  
  Pagrindinis puslapis   Svetaines struktūra   Išsiųsti el.laišką        
 Kontaktai   |  Kainininkas   |  Paslaugos   |  Projektai   |  Darbas     
Ekspozicija
Plieninė danga
  Čerpinis profilis
  Trapecinis profilis
  Classic profilis
Keraminė danga
Betoninė danga
Beasbestis šiferis
Stogo plėvelės
Lietaus nuvedimas
Stogo langai
Statybinė mediena
Kaminų sistemos

Plieninės stogų dangos

 

Stogo dangos kainaČerpinis profilis      Trapecinis profilis      Classic profilis      Kontaktai

 

Blachy Pruszynski Ruukki Rannila Ranila Gasell Ruki Ruuki Rukki weckman borga plienine plienines stogo stogu danga dangos cerpe cerpinio kron szafir classic monterrey skardaPlieninės stogo dangos gamyba pagrįsta paskutiniais pasiekimais chemijos srityje, plieno apsauga nuo korozijos ir plieno padengimu išorine danga.

Tai, aišku, sudėtingas technologinis procesas, kuri gerai gali atlikti tik pasaulinio lygio metalurgijos gamyklos. Todėl renkantis plieninę stogo stogo dangą, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį, kas yra žaliavos - plieno gamintojas.

Plieninė stogo danga – nebrangi, praktiška stogo danga. Svoris 3,8-4,8 kg/kv.m.

Dangos spalvų gama patenkins išrankiausią klientą. Bet kadangi lietuviai nėra tokie išradingi šioje srityje, tai mes nenustebsime, jei Jūs pasirinksite tamsiai rudos (RR32) ar vyšninės (RR28) spalvos stogą :)

Tokios pačios spalvos kaip pas kaimyną :)

O galėtumėte plytų (RR750), vario (RAL8023), grafito (RAL7024) ar juodą (RAL9005)...

Plieninės stogo dangos dengimas priklauso vienam iš pigiausių ir greičiausių, ir tolimesnėje stogo eksploatacijoje reikalauja minimalios priežiūros.

Metalurgijos gamyklos plieninei stogo dangai, padengtai poliesteriu, suteikia 10 metų garantiją, padengtai puralu - 15 metų, AluZn – 10 metų, cinkuotai - garantija nesuteikiama, o ji tarnauja nuo 25 metų (cinkuota) iki 40-50 metų (Pural).

Todėl svarbu pasirinkti tinkamą plieno padengimą, bet tai aišku ir Jūsų finansų klausimas. Pigiausia stogo danga yra su poliesterio padengimu, brangiausia - PVDF.

 

Lakšto polimerinių dangų savybės ir pasirinkimas

Poliesteris (PE) – plieninė danga atspari atmosferos poveikiui, korozijai, lankstymui, labai geras dangos (dažų) atnaujinimas. Gaminių su šia plienine danga panaudojimo vietos – įvairios (statinio viduje ir išorėje). Dengti poliesteriu plieno lakštai tinka naudoti statinio išorės ir vidaus atitvaroms, taip pat maisto pramonės įmonėse, kuriose galimas trumpalaikis atsitiktinis kontaktas su maisto produktais.

Pural (PU) – geriausiai pritaikyta šlaitinių stogų plokštumoms, jų papildomiems elementams įrengti gaminių plieno danga. Pasižymi geru atsparumu lankstymui, dangos paviršius gerai atlaiko mechaninį sniego ir ledo poveikį bei saulės ultravioletinį spinduliavimą. Puikus dangos (dažų) atnaujinimas.

Cinko dangos (Zn) – karštai cinkuotų plieno lakštų, naudojamų statyboje, cinko dangos masė ne mažiau 275 g/m2 (1 kv.m. lakšto bendra abiejų pusių dangos masė).

 

Blachy Pruszynski Ruukki Rannila Ranila Gasell Ruki Ruuki Rukki weckman borga plienine plienines stogo stogu danga dangos cerpe cerpinio kron szafir classic monterrey skardaRuukki: trys nauji požiūriai į stogo dengimą (2010 m.)

Suomijos koncernas „Ruukki”, nuolat didinantis metalo gaminių pasirinkimą ir ieškantis naujų įvairius klientų poreikius atitinkančių sprendimų, šiemet Lietuvos rinkai pristato net tris novatoriškus produktus.

Modulinė stogo danga „Ruukki Finnera”, tradicijas menanti pagal naujas technologijas pagaminta stogo danga „Ruukki Vintage” ir aukštesnės klasės stogo danga „Ruukki Classic Premium” su reljefiniu paviršiumi atspindi visiškai naują požiūrį į stogų dengimą ir dar labiau išskiria „Ruukki” iš kitų plienines stogo dangas siūlančių ir gaminančių bendrovių.

Individualių namų, poilsinių, kotedžų bei visuomeninės paskirties pastatų statybai bei renovacijos darbams skirtos „Ruukki” stogų dangos – ypač lengvos, tvirtos ir lengvai prižiūrimos.

Stogo danga „Ruukki Finnera” – greičiausias būdas uždengti stogą

Stogo danga „Ruukki Finnera” pasižymi tik jai būdingu savitu grožiu ir dizainu. Tokia stogo danga uždengtas namo stogas atrodo išskirtinai ir stilingai.

Dėl novatoriškos ir unikalios stogo dangos „Ruukki Finnera” konstrukcijos plieninis stogas ne tik gražus, bet ir labai patvarus bei praktiškas. Šis naujoviškas produktas su specialiai užlenkta priekine lakšto briauna maksimaliai padidina stogo dangos atsparumą įvarioms oro sąlygoms. Montuojant „Ruukki Finnera” stogą, moduliniai lakštai vienas su kitu yra sujungiami nepaliekant matomų sujungimo vietų. Taip sumontuotas stogas atrodo vientisas.

„Tai ypač inovatyvus požiūris į stogo dengimą. Visų pirma, perkant „Ruukki Finnera” stogo dangą nereikalingas tiksliais matmenimis pagrįstas užsakymas, ją iš karto galima įsigyti prekybos vietoje jau paruoštais montuoti standartinio dydžio stogo dangos lakštais. Tai labai palengvina ir pagreitina stogo dengimo darbus. Prekybos vietoje galima nusipirkti tiek stogo dangos lakštų, kiek reikia. Be to, tokią stogo dangą nesudėtinga transportuoti – paruoštas montuoti komplektas telpa į automobilio priekabą arba nedidelio krovininio autobuso bagažinę”, – sako Mantas Muckus, UAB „Ruukki Lietuva” Vilniaus skyriaus pardavimų vadybininkas.

Pažymėtina, kad „Ruukki Finnera” stogo dangos lakštai padengti nauju spalvotu paviršiaus padengimu „Purex”, kurį „Ruukki” sukūrė specialiai stogo dangoms. Šis padengimas maksimaliai apsaugo stogo dangą nuo įvairių nepageidaujamų aplinkos poveikių, o matinis šiek tiek struktūruotas padengimo paviršius dar labiau paryškina „Ruukki Finnera” stogo dangos grožį.

Stogo dangai „Ruukki Finnera” suteikiama 40 metų techninių ir 15 metų estetinių savybių garantija.

Plieninė stogo danga „Ruukki Vintage” – senos architektūros namams

Senos statybos namas alsuoja istorija, mena šeimos ar ištisų kartų gyvenimus. Tačiau šiandien net ir romantikams nesvetimas komforto jausmas. „Visapusišką komfortą senos statybos name neabejotinai gali užtikrinti kokybiška ir tvirta stogo danga”, - teigia M. Muckus.

„Ruukki” stogo dangų gamintojai tai išsprendė sukurdami nesenstančio klasikinio dizaino su šiuolaikinėmis aukštos kokybės medžiagomis ir optimaliais gamybos procesais suderintą stogo dangą „Ruukki Vintage”, kuri ypač tinkama naudoti renovacijos darbams taip pat senos architektūros privačių namų ir visuomeninių pastatų stogams.

Ši danga primena tradicinį rankomis dengtą valcinį stogą. Tačiau, skirtingai nuo kitų tradicinių valcinių stogo dangų, tvirta ir gražiai atrodanti „Ruukki Vintage” stogo danga yra lengvai montuojama, ją galimą uždengti nenaudojant specialių įrankių.

Pasak M. Muckaus, „Ruukki Vintage” įkvėpta praėjusių amžių architektūros. „Joje dera tradicinis stilius ir šiuolaikinės technologijos. Tai aukštos kokybės stogo danga, pagaminta remiantis naujausiomis medžiagomis ir jų apdorojimo technologijomis. Nesenstanti išvaizda ir nesudėtingas montavimas – savybės, patvirtinančios, kad šis pasirinkimas yra bene geriausias stogui atnaujinti”, - sako specialistas.

Stogo danga „Ruukki Vintage” padengta spalvotu paviršiaus padengimu „Purex“. Jai suteikiama 40 metų techninių ir 15 metų estetinių savybių garantija.

Stogo danga „Ruukki Classic Premium” – vertinantiems išskirtinumą

Nesenstančia klasika pasižyminčią „Ruukki Classic” seriją, kuriai būdingas laikui nepavaldus dizainas ir tiesios linijos, šiemet papildė aukštesnio lygio produktas „Classic Premium” – stogo danga, vertinantiems išskirtinumą ir aukštą kokybę.

„Be to, kad ši danga turi visas geriausias „Ruukki Classic” savybes – yra elegantiška ir patvari, ji ypatinga ir dėl naujos savybės – savitą grožį ir naujovišką stilių suteikiančio reljefinio paviršiaus. Reljefinis paviršius padidina standumą, todėl profilis yra tiesus ir lygus.

Naujoji „Ruukki Classic Premium” pasižymi ir ypač veiksminga garso izoliacija. Šią stogo dangą rekomenduojame išskirtinumą ir gyvenimo kokybę vertinantiems žmonėms”, - sako „Ruukki Lietuva” atstovas. Stogo danga „Ruukki Classic Premium” padengta spalvotu paviršiaus padengimu „Pural“. Jai suteikiama 50 metų techninių ir 20 metų estetinių savybių garantija.

Unikalus spalvotas paviršiaus padengimas

Vienas didžiausių „Ruukki” stogo dangų pranašumų yra unikalus specialiai stogo dangoms sukurtas spalvotas paviršiaus padengimas. Ypatingų privalumų turi „Purex” („Ruukki Finnera” ir „Ruukki Vintage”) ir „Pural” („Ruukki Classic Premium”) paviršiaus padengimai. Plieno lakštai su „Purex” ir „Pural” padengimu yra stipri, lengvai formuojama ir puikiai atrodanti medžiaga. Jie suteikia stogo dangai neprilygstamo patvarumo, veiksmingai saugo nuo įbrėžimų ir korozijos, taip pat užtikrina spalvos atsparumą ultravioletinių spindulių poveikiui. „Purex” ir „Pural” puikiai papildo „Ruukki” sukauptą patirtį ir paveldą gaminant plienines stogo dangas.

„Ruukki” stogo danga dera su daugeliu architektūros stilių. Įvairių spalvų ir modelių „Ruukki” plieninės stogo dangos puikiai tinka prie kraštovaizdžio ir gyvenamosios aplinkos.

Kontaktai

Parengta pagal UAB "Ruukki Lietuva" medžiagą

Ruukki stogai suteikia pastogę bet kokiomis sąlygomis

 

Ruukki plieninės stogo dangos saugo jūsų namus bet kokiomis oro sąlygomis. Ruukki stogų išvaizda estetiška ir visuomet stilinga. Ruukki stogas padidina jūsų namo vertę.

Šimtmečius siekiantis patvarumas

Ruukki plieninė stogų danga sukurta įnoringam Šiaurės klimatui ir dešimtmečius gali ištverti vasaros karštį, rudens lietų ir žiemos šaltį. Stogus lengva prižiūrėti ir valyti. Pasirinkite Ruukki ir turėsite puikų stogą, kuris tarnaus dešimtmečius.

Plieniniai stogai visuomet stilingi

Plienas – tai nuo mados nepriklausantis pasirinkimas. Dėl ilgų naudojimo tradicijų, išvaizdos ir savybių, jis lieka pačia moderniausia medžiaga stogams dengti. Ruukki plieniniai stogai pasižymi skandinaviškam dizainui būdingu formos paprastumu ir funkcionalumu. Dėl šio dizaino jie yra tinkami labai įvairioje aplinkoje. Tereikia žvilgtelėti į mūsų kolekciją – esame tikri, kad lengvai rasite stogo dangą, kuri išryškins geriausias jūsų namo savybes.

Lengva montuoti ant naujų arba renovuojamų pastatų

Nesvarbu, pasirinksite visą paslaugų paketą arba nuspręsite montuoti stogą pats, Ruukki plieninė danga visada yra protingas sprendimas. Kadangi Ruukki plieno stogai yra lengvi, pavyzdžiui, 25 proc. lengvesni už čerpes, ir tiekiami tiksliai pagal jūsų matmenis, juos lengva montuoti ant naujų ir renovuojamų pastatų. Jūs sutaupote, nes nereikia keisti stogo konstrukcijų. Sutaupote laiko ir pinigų.

Lengva prižiūrėti ir valyti

Plieno stogas yra visiškai sandarus, lengvas ir patvarus. Švarą palaiko stogo danga, nes lapai ir nuolaužos nusivalo beveik savaime. Be to, plienas nesamanoja, skirtingai nuo plytų arba betono. Dėl optimizuoto Ruukki stogų ir jų priedų dizaino stogą prižiūrėti bus lengviau ir galėsite juo džiaugtis be rūpesčių.

Kontaktai

Parengta pagal UAB "Ruukki Lietuva" medžiagą


Naujienos, akcijos
Montavimo instrukcijos
Straipsniai, brošiūros
Medžiagų palyginimas
Sertifikatai
© STOGDENGIAI.LT 2004-2012