Blachy Pruszynski szafir kron rubin Ruukki Rannila Ranila Gasell Ruki Ruuki Rukki classic monterrey cascade kaskade weckman vilrufas type4 type3 type2 type1 stratos euro1120 rufas destata profil Tegula oragami borga elegant plienine plienines stogo stogu danga dangos cerpe cerpinio skarda
e-STOGDENGIAI specializuota parduotuvė internete. Prekių pristatymas visoje Lietuvoje. Taupyk laiką ir pinigus!  
  Pagrindinis puslapis   Svetaines struktūra   Išsiųsti el.laišką        
 Kontaktai   |   Kainininkas   |   Paslaugos   |   Projektai   |   Darbas   |   Partneriai     
Ekspozicija
Plieninė danga
  Čerpinis profilis
Borga
Blachy Pruszynski
Ruukki
  Trapecinis profilis
  Classic profilis
Keraminė danga
Betoninė danga
Beasbestis šiferis
Stogo plėvelės
Lietaus nuvedimas
Stogo langai
Statybinė mediena
Kaminų sistemos

Čerpės profilio plieninės stogo dangos

 

Stogo dangos kaina 

Borga     Borga

 

Borga koncernas buvo įkurtas Švedijoje prieš 35 metus. Pradėjusi gaminti pastatų metalinių konstrukcijų detales, šiandien BORGA gamina daugiau negu 200 pavadinimų gaminių. Tai metaliniai stogų ir sienų profiliai, įvairios tvirtinimo detalės, o taip pat lengvų konstrukcijų pastatai.

BORGA prekinis ženklas jungia plieno skardos profiliavimo gamyklas Švedijoje, Lenkijoje, Lietuvoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose. BORGA taip pat turi savo padalinius Čekijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Rumunijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Koncernas, turintis 40 metų patirtį statybų ir metalinių konstrukcijų srityje, siūlo efektyvesnius inžinierinius sprendimus, o tai daro mus pranašesnius už analogus rinkoje.

Lietuvoje Borgos gaminamą produkciją buvo galima įsigyti nuo 1996 metų. 
Blachy PruszynskiBlachy Pruszynski

 

PLIENO TIEKĖJAI:   Arcelor (B),  Corus (FR),  Salzgitter (DE),  Voestalpine (AT).  

APDIRBIMAS:    Pruszyński Sp.zo.o (PL)

 


 
Ruukki     Ruukki

 

UAB „Ruukki Lietuva“ (senas pavadinimas UAB „Rannila Lietuva“) − „Ruukki“ grupės įmonė, Lietuvoje turi daugiau kaip 500 partnerių, tarp jų ir visas pagrindines statybos bendroves, didžiausius mažmeninės prekybos tinklus ir pirmaujančias gamybos įmones. Įmonė veiklą Lietuvoje pradėjo 1995 metais ir siekė didinti suomiškų stogų ir fasadų dangų importą. Nors iš pradžių buvo tiekiami ir beveik nereklamuojami atskiri produktai, po kelerių metų suomiškos dangos tapo gerai žinomos. Tai nieko nestebino, kadangi produktai išpopuliarėjo dėl jų asociacijos su Suomija, kuri daugeliui klientų lietuvių yra kokybės sinonimas.


Naujienos, akcijos
Montavimo instrukcijos
Straipsniai, brošiūros
Medžiagų palyginimas
Sertifikatai
© STOGDENGIAI.LT 2004-2012