lietaus nuvedimo sistemos sistema surinkimas kaina kainos lietvamzdziai latakai apvali staciakampe plastikine wavin plienine borga ruukki skardine metaline
e-STOGDENGIAI specializuota parduotuvė internete. Prekių pristatymas visoje Lietuvoje. Taupyk laiką ir pinigus!  
  Pagrindinis puslapis   Svetaines struktūra   Išsiųsti el.laišką        
 Kontaktai   |   Kainininkas   |   Paslaugos   |   Projektai   |   Darbas   |   Partneriai     
Ekspozicija
Plieninė danga
Keraminė danga
Betoninė danga
Beasbestis šiferis
Stogo plėvelės
Lietaus nuvedimas
Wavin (PVC)
Borga (Plienas)
Ruukki (Plienas)
Vytrolma (Plienas)
Stogo langai
Statybinė mediena
Kaminų sistemos

Lietaus nuvedimo sistemos, lietvamzdžiai, latakai, kaina

 

Lietvamzdžiai latakai kaina

 

Tikslias kainas rasite specializuotoje internetinėje parduotuvėje  www.e-stogdengiai.lt

Spauskite nuorodą  www.e-stogdengiai.lt  Lietvamzdžiai latakai


 


 

Wavin (PVC)     wavin-lietvamzdziai-kaina-latakai-lietaus-sistema-kaina


Borga (Plienas)     borga-lietvamzdziai-kaina-latakai-lietaus-sistema


 

 

Ruukki (Plienas)     ruukki-lietvamzdziai-kaina-latakai-lietaus-sistema


 

 

Vytrolma (Plienas)     vytrolma-lietvamzdziai-kaina-latakai-lietaus-sistema-kaina


Lietvamzdžiai, latakai: ką svarbu žinoti juos renkantis

(Pataria Visvaldas Buvarskis, Wavin pardavimų vadybininkas lietvamzdžių sistemoms Lietuvoje)

Lietvamzdžiai – labai svarbi stogo konstrukcijos dalis. Ši sistema, naudojama kritulių nuvedimui nuo stogo, efektyviai tarnauja tik sumontuota iš kokybiškų medžiagų bei tinkamai įrengta. 

Plastikiniai ar metaliniai?

Lietvamzdžių sistemos gali būti dviejų tipų: iš metalo arba plastiko vamzdžių, kurie montuojant klijuojami arba tvirtinami mechaniškai. Lyginant šiuos skirtingų medžiagų variantus, Wavin plastikinių vamzdžių sistemos turi nemažai pranašumų. Pirmiausia, priešingai nei metaliniai, plastikiniai lietvamzdžiai lyjant lietui nebarška ir nekelia triukšmo. Jie yra lengvi, tvirti ir atsparūs korozijai bei lietaus vandenyje esančių nešvarumų poveikiui. „Plastikiniai lietvamzdžiai gaminami iš specialaus elastingo plastiko, kuris suteikia visai sistemai lankstumo, - sako UAB Wavin Baltic pardavimų vadybininkas lietvamzdžių sistemoms Lietuvai Visvaldas Buvarskis. - Tai labai svarbu žiemą, kada sniegas slenka nuo stogo ir lietvamzdžiams tenka atlaikyti dideles apkrovas. Metalinius vamzdžius neretai tokios nuošliaužos tiesiog sulanksto, o elastingas plastikas išlinkęs paprasčiausiai grįžta į pradinę padėtį. Tai labai svarbu galvojantiems apie ilgalaikį estetinį vaizdą“.

Galima rinktis keleto spalvų

Rinkoje galima įsigyti įvairių plastikinių lietvamzdžių sistemų, tačiau renkantis vertėtų pasidomėti jų kokybe ir gamybos būdu. Šiuo metu galima pasirinkti keleto spalvų lietvamzdžių sistemas, atitinkamai priderinant jas prie stogo spalvos ir namo architektūros. „Čia svarbu žinoti, kad spalvoti plastikiniai lietvamzdžiai gali būti gaminami dviem būdais – padengiant spalva baltą plastiką arba visą gaminį išliejant iš vienos spalvos plastiko, kokie ir yra WAVIN Kanion Lietvamzdžiai latakai - teigia Wavin pardavimų vadybininkas lietvamzdžių sistemoms Lietuvai Visvaldas Buvarskis. - Įsigiję pastaruosius galėsite būti ramūs dėl transportavimo ar montavimo metu galimų įbrėžimų – jie nebus ženklūs, nes visas gaminys išliks tos pačios spalvos. Tačiau tokių problemų gali atsirasti renkantis spalva padengto balto plastiko gaminius“. Atsiradus įbrėžimų ant metalinių lietvamzdžių, didesnė tikimybė, kad šie greičiau surūdys. Korozijos grėsmė atsiranda ir metalinių sistemų lietvamzdžius jungiant kniedėmis. 

Tinkamai sumontuota lietaus surinkimo sistema tarnauja ilgiau

Norint, kad pasirinkta lietvamzdžių, latakų sistema ilgai ir patikimai funkcionuotų, ją būtina tinkamai sumontuoti. „Įrengiant lietvamzdžius reikėtų laikytis keleto esminių taisyklių. Pirmiausia, lietaus nutekamieji latakai turi būti montuojami taip, kad nebūtų iškilę virš stogo plokštumos. Priešingu atveju bus suformuota atrama nuo stogo slenkančioms kritulių sankaupoms, - pataria plastikinių vamzdžių sistemas gaminančios bendrovės Wavin Baltic atstovas. - Lietaus nutekamasis latakas turi būti maždaug puse savo pločio nutolęs nuo stogo krašto, kad nutekantys krituliai visuomet patektų į jį. Be to, svarbu, kad visos sistemos dalys būtų tinkamai ir patikimai sujungtos. Darbų sparta priklauso nuo to, kokiu būdu lietvamzdžių sistema yra montuojama – klijuojant ar tvirtinant mechaniškai.

Klijuojant atskiras sistemos dalis darbai trunka ilgiau, be to šis sutvirtinimo būdas mažiau atsparus temperatūros pokyčiams.

Paprasčiau ir lengviau darbus atlikti galima pasirinkus mechaniškai montuojamą Wavin plastikinių lietvamzdžių sistemą. Jos sudedamosios dalys tiesiog susineria viena su kita, o sandarumą užtikrina sandarinimo tarpinės. Taip visi darbai atliekami gana sparčiai ir paprastai, todėl tokią sistemą gali įsirengti ir pats namo savininkas.


Naujienos, akcijos
Montavimo instrukcijos
Straipsniai, brošiūros
Medžiagų palyginimas
Sertifikatai
© STOGDENGIAI.LT 2004-2012