Roto stoglangiai stogo langai stoglangis kaina stoglangiu stoglangio palepes laiptai kainos montavimas
e-STOGDENGIAI specializuota parduotuvė internete. Prekių pristatymas visoje Lietuvoje. Taupyk laiką ir pinigus!  
  Pagrindinis puslapis   Svetaines struktūra   Išsiųsti el.laišką        
 Kontaktai   |   Kainininkas   |   Paslaugos   |   Projektai   |   Darbas   |   Partneriai     
Ekspozicija
Plieninė danga
Keraminė danga
Betoninė danga
Beasbestis šiferis
Stogo plėvelės
Lietaus nuvedimas
Stogo langai
  Fakro
  Velux
  Roto
Stogo langai
Priedai
Palėpės laiptai
Statybinė mediena
Kaminų sistemos

ROTO stoglangiai, stogo langai, stogo langas, palėpės laiptai


Stogo langai stoglangiai kaina


Tikslias kainas rasite specializuotoje internetinėje parduotuvėje  www.e-stogdengiai.lt  Roto


Stogo langai      Priedai      Palėpės laiptai      Brošiūros      Kainininkas      Kontaktai

 

roto,stoglangiai,stogo,langai,stoglangis,stoglangiu,stoglangio,palepes,laiptai,montavimas,stoglangius,langas,kainos,kaina

Kodėl Roto stogo langai?

 

Roto stogo langai – tai trisdešimties metų patirtis. Šiuolaikiškas techninis sprendimas ir dizainas, saugumas ir patogus naudojimas, štai kur nenuginčijami Roto stoglangių privalumai.

Roto vyrių dėka stogo langus galima eksploatuoti patikimai ir komfortiškai ilgus metus. Roto yra vienas iš pasaulinių langų ir durų apkaustų gamybos lyderių.

 

roto,stoglangiai,stogo,langai,stoglangis,stoglangiu,stoglangio,palepes,laiptai,montavimas,stoglangius,langas,kainos,kaina

NAUJIENA!!! Naujasis Roto Designo R8 NE

 

Stogo langas stoglangis Naujasis Roto Designo R8 NE
Stoglangių ateities standartus nustato „Roto“ - vokiška kokybė ir garantija

 

Esminė problema, kylanti įsirengiantiesiems gyvenamąsias bei darbo patalpas namo palėpėje, − užtikrinti, kad į patalpas patektų kiek įmanoma daugiau natūralios šviesos. Norėdamos patenkinti šį poreikį, visos stogo langus gaminančios įmonės tam skiria labai daug pastangų. Tačiau patentuoti vokiečių koncerno „Roto Frank“ išradimai, į ateitį orientuotos naujovės bei aukščiausia gaminių kokybė leidžia įmonei aplenkti gausius stogo langų gamintojus ir visuomet žengti priekyje. „Roto“ nustato ateities stoglangių standartus.

 

Stoglangiai itin mėgstami architektų

Stoglangiai pasiteisina net ir tada, kai nestandartinės palėpės erdvės „diktuoja“ savo montavimo sąlygas. „Roto“ siūlo įvairių sprendimo variantų – kombinuotų langų sistemą (įvairių modelių kombinaciją bei langų jungimą su saulės kolektoriais), jungtis su fasadu (ypač mėgstamas architektų), kraigo sandūras. Stogams, kurių nuolydžio kampas mažas, rekomenduojami „Roto“ langai su paaukštinta tarpine. Įgyvendinti tokie sprendimai palėpės erdvei suteikia ne tik komfortišką šviesos kiekį, bet ir individualių bruožų.

Atidus vartotojų poreikių analizavimas bei atitinkamų sprendimų siūlymas − būdingas „Roto“ stoglangių gamintojo bruožas. Jis pastebimas visose su stogo langų montavimu, eksploatavimu bei renovavimu susijusiose detalėse – pradedant patentuotu „Roto“ išradimu, leidžiančiu reguliuoti jau sumontuoto lango padėtį, baigiant ergonomiška stoglangio daugiafunkcinės rankenos forma. „Roto“ stoglangių furnitūros pranašumas, kurio negali pasiūlyti kiti gamintojai, tas, kad stoglangio nereikia permontuoti iš naujo, jei džiūdama stogo konstrukcija nežymiai iškraipo stogo lango rėmą. Architektams taip pat turėtų būti svarbus tik „Roto“ stoglangiams būdingas techninis niuansas − „Roto“ stogo langų plotis yra kiek mažesnis nei kitų gamintojų (74 cm, kitų gamintojų – 78 cm). Tai garantuoja patikimą apšiltinimą. Turint galvoje, kad standartinis, padaromas, atstumas tarp gegnių yra 80 cm (su galimomis paklaidomis), montuojant kitų gamintojų stogo langus paprastai lieka gana mažas atstumas apšiltinimui.

Įmonė ne tik teikia didžiausią rinkoje stoglangių profilių (medinių bei PVC) bei matmenų pasirinkimą, bet taip pat siūlo vieną savo naujovių − galimybę keisti apskardinimo elementus. Jei užsakovui nepriimtina standartinė išorės danga spalva, jam pageidaujant (už papildomą mokestį) ši medžiaga gali būti gamykloje keičiama į vario, titano, cinko ar bet kurios kitos spalvos aliuminio dangą.

 

Stoglangių funkcijų įvairovė

Visų įmonės stogo langų modelių mediniai profiliai, pagaminti iš klijuotos šiaurinės pušies, yra impregnuoti ir du kartus nulakuoti. Dviem sluoksniais užteptas bespalvis lakas – apsauginė medienos danga be aldehido – išsaugo natūralią stoglangio medienos spalvą gerokai ilgiau nei vienas lako sluoksnis. Be to, „Roto“ garantuoja, kad pirkėjas mediniame lango profilyje neras šakotumo pažymių (jei vis dėlto taip atsitiktų, užtikrinama, kad langai bus pakeisti). Plastikiniai „Roto“ stogo langų profiliai „Rehau“ – atsparūs smūgiams, sutvirtinti plieno strypu, lengvai prižiūrimi ir ypač tinkami patalpose, kuriose nuolat yra daugiau drėgmės (vonia, virtuvė).

Vienas svarbių aspektų, turintis įtakos renkantis stoglangį, − jo varstymo būdas. „Roto“ techniniai stoglangių varstymo sprendimai tiesiogiai susiję su apgalvotu patogumu. Itin patogu varstyti stog langą su dviem atidarymo ašimis. Paaukštinta atidarymo ašis, leidžianti stoglangio varčiai išsikišti ne į patalpos vidų, o į išorę, leidžia patogiau prieiti prie stogo lango, dėl jos matomas platesnis išorinis vaizdas, o patalpa efektyviau vėdinama. Tradicinius stogo langus su atidarymo ašimi per vidurį „Roto“ pataria naudoti sunkiau pasiekiamose vietose. Dėl paprastesnio jų atidarymo mechanizmo bei žemesnės stogo lango kainos šie stoglangiai laikomi ekonomišku variantu. Dujiniai amortizatoriai leidžia „Roto“ stogo langus itin lengvai varstyti. Taip pat visi stoglangiai turi plovimo padėtį: apversti užsifiksuoja.

Visos stogo lango funkcijos – varstymas, sukimas, automatinis plovimo padėties fiksavimas ir vėdinimas – atliekamos viena rankena, esančia lango apačioje. Ši daugiafunkcinė rankena suteikia daugiau galimybių – funkcijai pakeisti nebūtinos papildomos priemonės. Su rankena galima nustatyti net dvi vėdinimo padėtis, kurios dar papildomos orlaide lango viršuje. Šalia daugiafunkcinės rankenos, kuri gali būti rakinama rakteliu, „Roto“ klientų patogumui siūlo dviejų rūšių nuotolinį − infraraudonųjų spindulių bei radijo bangų − valdymą. Nuotolinio valdymo diapazonas labai platus – lango uždarymo mechanizmą galima valdyti ne tik patalpos viduje, bet ir iš lauko. Kalbant apie stogo lango uždarymą, svarbu pabrėžti, kad „Roto“ daug dėmesio skiria saugumui. Stoglangis su dviem atidarymo ašimis užrakinamas centriniu užraktu, jis fiksuojamas keturiuose taškuose. Kiti stogo langų modeliai uždaromi, fiksuojant juos trijuose uždarymo taškuose.

Visi „Roto“ stogo langų stiklo paketai saugūs, grūdinti – iš išorės apsaugoti nuo kritulių, iš vidaus – nuo neatsargių judesių, darbuojantis patalpoje. Stoglangiuose su dviem atidarymo ašimis standartiškai įdėtas aukštos klasės termoizoliacinis stiklo paketas „AlpineKlima“. Įmonė siūlo vienintelius Lietuvos rinkoje stoglangius su papildomu (gamykloje įmontuojamu) termoizoliaciniu bloku „WD“, suteikiančiu itin geras termoizoliacines ypatybes: paprastai viso lango koeficientas yra 1,5 W (m2K), „Roto“ termoizoliacinė ir trigubo paketo su „WD“ versija koeficientą pagerina iki 1,1 W (m2K). O naujojo „Roto Designo R8“ viso lango šilumos laidumo koeficientas yra 0,84 W/(m2K). Tokie nuostabūs Roto pasiekimai yra dėl trigubo stiklo paketo su koeficientu 0,5 W/(m2K).

Pirkėjui pageidaujant, papildomai įdedamas stiklo paketas, saugantis nuo triukšmo ar elektromagnetinių bangų. Trigubas stoglangio termoizoliacinis paketas, padengtas tauriųjų metalų danga, atspindi per 90 proc. įvairių telekomunikacijų prietaisų skleidžiamų aukšto dažnio elektromagnetinių bangų.

Naujausias klijuotas stiklas su integruota nuo garso saugančia plėvele iš lauko sklindantį triukšmą sumažina apie 60 proc. Visi Roto stoglangiai turi plėvelę, skirtą sujungimui su garų izoliacine plėvele, o jau minėto stogo lango su trigubu termoizoliaciniu paketu išorę dengiantis pirolitas mažina nuosėdų kiekį ir apledėjimą. Galima pridurti, kad „Roto“ langų stiklo paketų matmenys, palyginti su kitų gamintojų, didžiausi.

Supažindinti su gausiais „Roto“ stogo langų pranašumais, pirkėjai paprastai renkasi vokišką kokybę ir garantiją.

„Roto“ stogo langų ypatybes, skirtingai nei prekių, turinčių stiprų „užnugarį“, rinkodaros palaikymą bei reklaminę išvaizdą, kuri, deja, reaguodama į atmosferos sąlygas greitai kinta, patvirtina jų patvarumas bei išbaigtumas. Pavyzdžiui, vieną kartą nulakuotas medinis stogo lango rėmas jautriau reaguoja į atmosferos sąlygas, praranda estetinį vaizdą, todėl jį tenka perlakuoti po 1–2 metų. „Roto“ stoglangius šiuo požiūriu galima „pamiršti“ – gamintojas pasirūpina, kad pirkėjui netektų dažnai restauruoti jo naudojamų stogo langų.

Tačiau net ir prireikus tiek senuosius „Roto“, tiek kitų stogo langų gamintojų modelius keisti techniškai tobulesniais, restauravimo darbai atliekami greitai ir švariai, nereikia griauti jokių objektų patalpos viduje, darbus padaro vienas žmogus. Restauruojamieji priderintieji (MR) ir standartiniai restauruojamieji (SR) (medinio arba PVC profilio) stoglangiai tinka visiems bet kada gamintiems stoglangiams keisti. Pagal individualius matmenis tiksliai priderintas restauruojamasis stoglangis su tarpinėmis įstatomas į jau esamą stogo angą.

 

Stoglangių modeliai

Atsižvelgdamas į patalpų erdves ir numatytą paskirtį, vokiečių koncernas „Roto Frank“ siūlo rinktis stoglangius iš trijų pagrindinių rinkai pateikiamų modelių.

• Išskirtiniu laikomas 7 serijos modelis „735“ – stoglangis su pakelta atidarymo ašimi. Atidarymo ašis, sudaranti 3/4 viso stoglangio aukščio, suteikia šiam modeliui pranašumą prieš tradicinius langus su per vidurį esančia atidarymo ašimi. Į išorę atsidaranti varčia suteikia daug pranašumų – taupoma erdvė, saugu ir patogu prieiti prie stogo lango, plačiau atsiveria panoraminis vaizdas. Dujiniai amortizatoriai padeda ypač lengvai atidaryti langą. Šio modelio stoglangiai su specifiniais priedais, kurie kitų gamintojų langus padaro daug brangesnius, kainuoja panašiai kaip ir ekonomiškasis jų variantas, tačiau yra gerokai patogesni. Jie rakinami fiksuojant tris taškus, didžiausias atidarymo kampas − 38°. Vėdinimo anga reguliuojama rankena: dvi vėdinimo padėtys, taip pat yra vėdinimo orlaidė. Dėl savaime užsifiksuojančios valymo padėties stogo langus labai patogu valyti. Stoglangiai su pakelta atidarymo ašimi standartiškai komplektuojami su termoizoliaciniu grūdintuoju stiklu „AlpineStart“.

• Pats geriausias modelis 8 serijos – „847“ - Stoglangis turi dvi atidarymo ašis (viena – lango viršuje, antra – 3/4 lango aukščio), kurios šiam modeliui suteikia neabejotiną pranašumą prieš kitus – tiek „Roto“, tiek kitų stogo langų gamintojų – modelius. Tai saugiausias stogo langas: centrinis užraktas fiksuoja keturis uždarymo taškus. Jau minėtos ypatybės – dujiniai amortizatoriai, saugi ir patogi lango valymo padėtis ir pan., − žinoma, būdingos ir šiam modeliui.

• Per vidurį varstomas 4 serijos modelis „435“ − populiariausias ekonomiškasis variantas. „Roto“ rekomenduoja dėl patogumo šį modelį montuoti sunkiau prieinamose vietose. Tačiau, jei pirkėjas taupumo sumetimais pasirenka šį modelį savo palėpei, ekonomiškas variantas dar nereiškia prastesnės kokybės. Šis modelis, kaip ir kiti „Roto“ stogo langai, yra su selektyviniu (šilumą sulaikančiu) grūdintojo stiklo paketu, daugiafunkcine rankena lango apačioje bei orlaide lango viršuje, medinis lango profilis taip pat du kartus lakuotas.

Todėl statybininkai ir architektai, renkantys stoglangius savo užsakovams, turėtų atkreipti dėmesį į techninius duomenis ir palyginti įvairių gamintojų ekonomiškųjų variantų kainas. Stoglangiai su atidarymo ašimi, esančia per vidurį, kombinacijose dažnai derinami su langais, kurių atidarymo ašis pakelta. Tokiuose deriniuose šis modelis gali atlikti orlaidės funkcijas viršutinėje langų eilėje arba, kaip įprastas langas, – apatinėje. Įvairios kombinacijos suteikia dar daugiau šviesos palėpės erdvei. Stogo langai gali būti projektuojami kartu su fasado jungtimis arba ties stogo kraigo sandūra.

„Roto“ gamina 14 dydžių jungiamuosius stogo langų elementus, montuojant priderinamos visos detalės – rankenos, įvairūs priedai. Be jau minėtų derinių, stoglangiai gali būti komplektuojami su saulės energijos šaltinio, buitinio vandens šildymo („Roto Solarthermie“) sistemomis. Šios alternatyvios energijos sistemos priderintos prie „Roto“ stogo langų, todėl kartu vizualiai ant stogo atrodo puikiai. Įmonė gamina ir tiekia visus vandens šildymo sistemos elementus, todėl jie visiškai suderinti. Saulės kolektorių lengvai ir paprastai sumontuos stogdengys, montuojantis stogo langus (kitas sudedamąsias dalis montuoja santechnikas ir šildymo sistemų specialistas). Ši ekologiška, ateities energijos šaltinio sistema pritaikyta Vidurio Europos orų sąlygoms, todėl pirkėjas gali būti užtikrintas, kad vanduo visus metus bus šiltas, net ir esant Lietuvoje įprastam debesuotumui.

„Roto“ taip pat gamina stogo liukus, skirtus palėpei papildomai apšviesti ir vėdinti bei periodiniams stogo priežiūros darbams atlikti. Dviejų rūšių − skirti šildomoms bei nešildomoms patalpoms – liukai yra sandariai ir patikimai rakinami, turi vėdinimo padėtis, reguliuojamas rankenas, yra varstomi į šoną arba į viršų, fiksuojami.

Kaip ir kiti stogo langų gamintojai, „Roto“ siūlo įvairius stoglangių priedus. Įmonės pasiūla labai didelė – apima tiek apsaugą nuo per didelės kaitros, akinimo, tiek puošybą. Tai – vidinės bei išorinės žaliuzės, ritininės užuolaidos (peršviečiamos, visiškai užtamsinančios, plisuotos; jas galima valdyti nuotoliniu valdymu).

Parengta pagal "Roto Frank" medžiagą 

Stogo langai      Priedai      Palėpės laiptai      Brošiūros      Kainininkas      Kontaktai


Naujienos, akcijos
Montavimo instrukcijos
Straipsniai, brošiūros
Medžiagų palyginimas
Sertifikatai
© STOGDENGIAI.LT 2004-2012