Monier Lafarge keramine keramikine Rubin Smaragd Holander Hollander Nortegl Dantegl Ruda Molio raudonumo Naturali Antik Angobuota Angoba Glazuruota Glazura stogo stogu danga dangos cerpe cerpinio
e-STOGDENGIAI specializuota parduotuvė internete. Prekių pristatymas visoje Lietuvoje. Taupyk laiką ir pinigus!  
  Pagrindinis puslapis   Svetaines struktūra   Išsiųsti el.laišką        
 Kontaktai   |   Kainininkas   |   Paslaugos   |   Projektai   |   Darbas   |   Partneriai     
Ekspozicija
Plieninė danga
Keraminė danga
Betoninė danga
Monier
Benders
Euronit
Beasbestis šiferis
Stogo plėvelės
Lietaus nuvedimas
Stogo langai
Statybinė mediena
Kaminų sistemos

MONIER betoninės čerpės

 

Išsiųsti užklausimą dėl kainosIšsiųsti užklausimą dėl kainos      Projektai      Kainininkas      Kontaktai

 


Džiaugiamės Jums pristatydami

DIDŽIAUSIĄ KERAMINIŲ IR BETONINIŲ STOGO ČERPIŲ SALONĄ LIETUVOJE.

Daugiau kaip 400 skirtingų čerpių iš 8 pasaulio šalių.

Pas mus Jūs tikrai surasite Jūsų svajonių stogo čerpės formą ir spalvą!


SVARBU !!!   Dėl ekspozicijos apžiūrėjimo BŪTINA tartis iš anksto.     Kontaktai


Gausiausia KERAMINIŲ, BETONINIŲ ČERPIŲ ekspozicija GYVAI !!!

 

Mūsų šūkis „Stogai kokybiškam gyvenimui“ išreiškia viską, kas įeina į kokybiško stogo dengimo sąvoką: stogai, kurie apsaugo, sukuria vertę, saugumo jausmą ir kuriais verta didžiuotis! Viename stogo komplekte mes siūlome visas pasirinktas ir išbandytas stogo dengimo priemones su vienu prekių ženklu – Monier.

Monier – pasaulyje didžiausias stogų tiekėjas. Mūsų įmonėse dirba 11 800 darbuotojų, o keturiuose žemynuose 46 šalyse veikia daugiau kaip 200 mūsų gamyklų. 2007 m. visa įmonių grupė pasiekė 1,6 milijardo eurų apyvartą. Mūsų verslo padalinyje, veikiančiame Šiaurės ir Baltijos šalyse, dirba 450 darbuotojų, įsteigtos dvi keraminių čerpių gamyklos, penkios betoninių čerpių gamyklos ir dvi stogo elementų gamyklos. Mes didžiuojamės mūsų tradicija ir tuo, kad esame didžiausi stogų dengimo medžiagų tiekėjai.

MONIER šiaurės šalyse ir Baltijos regione parduoda stogų dangas 7 valstybėse.

 
MONIER ZANDA ELEGANT

 

Išsiųsti užklausimą dėl kainosIšsiųsti užklausimą dėl kainos      Projektai      Kainininkas      Kontaktai

 

Monier Zanda Elegant – nebrangios betoninės čerpės su lygiu paviršiumi ir simetrišku profiliu, dėl kurio pailgėja čerpių eksploatavimo trukmė. Siūlomos dviejų natūralių spalvų.

 

Ilgis: 420 mm
Plotis: 330 mm
Grebėstų žingsnis: 320-375 mm
Dengiamas plotas: 300 mm
Svoris: 4,2 kg/vnt, 38 kg/m2
Vnt/paletėje: 240 (8) vnt
Sąnaudos: 8,9-10,4 vnt/m2 
Minimalus stogo nuolydis: 11˚Elegant Molio raudonumo
Molio raudonumo
Elegant Pilka
Pilka
 
MONIER ZANDA LUX

 

Išsiųsti užklausimą dėl kainosIšsiųsti užklausimą dėl kainos      Projektai      Kainininkas      Kontaktai

 

Monier Zanda Lux betoninėms čerpėms būdingas lygus paviršius ir simetriškas profilis, dėl kurio pailgėja čerpių ekpsloatavimo trukmė. Siūlomos septynios populiarios spalvos. Beje, čerpių spalva atspari išorės poveikiui. Tokią pasirinkimo laisvę siūlančios Lux čerpės puikiai tinka daugeliui namų.

 

Ilgis: 420 mm
Plotis: 330 mm
Grebėstų žingsnis: 320-375 mm
Dengiamas plotas: 300 mm
Svoris: 4,2 kg/vnt, 38 kg/m2
Vnt/paletėje: 240 (8) vnt
Sąnaudos: 8,9-10,4 vnt/m2 
Minimalus stogo nuolydis: 11˚Zanda LUX Raudona
Raudona
Zanda LUX Molio raudonumo
Molio raudonumo
Zanda LUX Ruda
Ruda
Zanda LUX Juoda
Juoda
Zanda LUX Pilka
Pilka
Zanda LUX Žalia
Žalia
Zanda LUX Antik
Antik (Sendinta)
 
MONIER ZANDA PROTECTOR

 

Išsiųsti užklausimą dėl kainosIšsiųsti užklausimą dėl kainos      Projektai      Kainininkas      Kontaktai

 

Sodrios spalvos, ilgalaikis blizgesys ir stipresnė apsauga nuo mūsų permainingo klimato poveikio.

Ši čerpė yra ypatinga. Paviršiaus apsauga sukurta Monier ir išbandyta.

Bandymais nustatyta, kad Monier Zanda Protector čerpės yra 30% atsparesnės UV spinduliams nei kitos betoninės čerpės.

Nepriklausomi bandymai Vokietijoje patvirtino aukštą šių čerpių kokybę. Paviršiaus apsauga taip pat apsaugo nuo čerpių samanojimo. Šias čerpes lengva dengti, norime priminti, kad daugumai stogų tinka betoninės čerpės.

 

Ilgis: 420 mm
Plotis: 330 mm
Grebėstų žingsnis: 320-375 mm
Dengiamas plotas: 300 mm
Svoris: 4,2 kg/vnt, 38 kg/m2
Vnt/paletėje: 252 (6) vnt
Sąnaudos: 8,9-10,4 vnt/m2 
Minimalus stogo nuolydis: 11˚


Protector Raudona
Raudona
Protector Molio raudonumo
Molio Raudonumo
Protector Ruda
Ruda
Protector Pilka
Pilka
Protector Juoda
Juoda
Apie stogus

Stogas – viena iš matomiausių Jūsų namo dalių. Todėl jis turi būti ilgaamžis, tvirtas ir patrauklus. MONIER specialistai žino, koks turi būti geras stogas.
Stogų tendencijos

Architektūra, pradedant nuo senųjų graikų šventyklų, baigiant šiuolaikiniais namais, skirtingais laikotarpiais stogo čerpėms keldavo skirtingus reikalavimus. Tačiau stogų evoliucija tęsiasi naudojant naujas medžiagas, formas ir funkcijas.

Žmonės, išmokę išdegti molį, pradėjo šią patvarią ir ugniai atsparią medžiagą naudoti ir savo namų stogams. Tai atsitiko apytikriai 1000 m. pr. m. e. manoma, kad pirmiausia  Kinijoje, o maždaug tuo pačiu metu senovės Graikijoje ir Italijoje, kur anksčiau klestėjo etruskų kultūra. Prireikė daugiau negu 2000 metų, kol molines stogo čerpes pradėjo naudoti ir šiaurinės valstybės – jomis buvo dengiami bažnyčių ir vienuolynų stogai. Viduramžiais stogus čerpėmis dažniausiai dengdavo miestuose. Pagrindinė čerpinių stogų funkcija – vandens sulaikymas, taip pat vėdinimo užtikrinimas, kad išeitų židinio, ir žvakių dūmai.

Racionalus triumfas

Kai reikia dengti stogą, būtina kruopščiai viską apmąstyti. Čerpių yra daugiau ar mažiau, tačiau jos vienodos, net jeigu jos klojamos dviem skirtingais būdais, pavyzdžiui, vienuolių čerpės. Pramoninis laikotarpis suteikė galimybę čerpes gaminti pramoniniu būdu, o žmonių antplūdis į miestus skatino statybų plėtrą. Čerpių stogams buvo daug alternatyvų – žemė, velėna, skiedros, nendrės, akmuo ir dar įvairios kitos stogų dangos. Šiais laikais stogo danga dažniausia yra metalinė - plieninė ir betoninė. Iš pradžių, gaminant betonines čerpes, buvo mėginama kopijuoti keraminių – molinių čerpių ypatybes, tačiau šiais laikais betoninėmis čerpėmis galima stogui suteikti tam tikrą stilių ir funkcionalumą. Betonines čerpes galima dažyti plačia spalvų gama ir padengti jų paviršių, tad jos dažnai naudojamos vietoj keraminių čerpių.

Čerpinio stogo galimybės

Čerpinis stogas sudaro darnos įspūdį. Paprastai mes čerpių stogus laikome gerai pastatyto namo požymiu. Stogas – tai tarsi penktasis namo fasadas, todėl jis sudaro svarbią bendro namo įspūdžio dalį. Stogo banguotas čerpių raštas yra įdomus ir patrauklus. Stogo dizainas yra lyg elegantiškas prisilietimas prie namo visumos, todėl architektai stogo pagalba visada stengiasi pabrėžti namo individualumą. Šiais laikais galima rinktis keraminių ir betoninių čerpių formas, paviršiaus padengimus ir medžiagas. Jomis architektas išreiškia asociacijas ir emocijas. Plokštesnės stogo čerpės sukuria kompaktiškumo, o čerpės nedidelia banga sukuria lengvumo įspūdį. Jūsų namas naujai suspindės, kai saulė nutvieks glazūruotą ir spindintį stogo čerpių paviršių.

Tendencijos ir tradicijos

Stogų dizainas mums yra patrauklus, dažnai jis glaudžiau susijęs su kultūra ir tradicijomis, negu mes galime įsivaizduoti. Mes dažnai pasiskoliname stilius iš kitų pasaulio kultūrų. Tokiai įmonei kaip MONIER tai yra ne tiktai realybė, bet ir galimybė. Mūsų įmonės čerpes ir medžiagas gamina laikydamosi vietos tradicijų, net jei esame pasaulinė bendrovė.

Gal pageidaujate kiniško ar portugališko, ar vokiško stogo? Mes taip pat tai galime suorganizuoti.

Stogo dangos funkcionalumas

Čerpių stogus žmonės dengia jau kelis tūkstantmečius. Priežastis – čerpių stogai yra patvarūs, saugūs ir ilgaamžiai. Norint turėti tobulą stogą, reikia suprasti kokios yra pagrindinės stogo savybės.

Kartais apie stogą kalbame kaip apie penktąjį namo fasadą. Tačiau namo stogas yra daug patvaresnis negu sienos. Kad stogas apsaugotų nuo lietaus, sniego ir vėjo reikia parinkti tinkamas medžiagas. Čia apžvelgsime, pagrindines stogo savybes. Pradėsime nuo išorės, tiksliau – nuo viršaus.

Monier Čerpės

Klasikinė stogo danga – keraminės čerpės. Keramika yra patvari, ilgaamžė ir natūrali medžiaga. Keraminių čerpių stogas gali atlaikyti didelius temperatūros svyravimus ir, kitaip negu kitos stogų dangos, keramika negenda ir jai neturi įtakos kenkėjai ir mikroorganizmai. Pastaraisiais metais su keramika pradėjo konkuruoti naujos medžiagos. Viena jų yra betonas, t.y. betoninės čerpės. Tai patvari stogų dangos medžiaga. Monier stogo čerpės pagamintos taip, kad lietus ir sniegas nutekėtų arba nuslystų, todėl čerpių stogas turi būti tam tikro nuolydžio, kad drėgmė nepatektų po čerpėmis. Stogo nuolydis gali būti skirtingas įvairiems stogo čerpių tipams.

Kas yra po čerpėmis?

Stogo čerpės klojamos ant medinių grebėstų, pritvirtintų prie stogo konstrukcijų. Čerpės tarpusavyje sujungiamos laikikliais ir laiko viena kitą, kryptimi iš apačios į viršų. Kaip tai daroma, priklauso nuo stogo čerpių tipo ir to, koks yra stogo nuolydis. Grebėstai yra tvirtinami prie ventiliacinių tašelių – „makaronų“, kuriais pritvirtinta plėvelė.

Plėvelė

“Kvėpuojanti plėvelė“ – difuzinė, leidžia orui cirkuliuoti po čerpėmis ir išgaruoti drėgmei iš vidaus. kitaip negu hidroizoliacinė - “nekvėpuojanti” plėvelė, leidžia išgaruoti drėgmei iš namo. Difuzinė plėvelė suteikia galimybę stogo konstrukcijai ventiliuotis ir tuo pačiu izoliaciją padaryti dar efektyvesnę.

Specialiosios čerpės

Specialiosios čerpės būtinos stogo kraigui ir kraštams. Taip pat yra ir specialių ventiliacinių čerpių ir ventiliacinių kaminėlių. Kraštinių čerpių dėka stogas bus gražesnis, jos dengia stogo kraštą, ir atstoja medinę vėjalentę. Yra ne vienas sprendimas, kad jūsų stogas ilgai tarnautų, būtų tvirtas ir sandarus.

Originalios stogo detalės

MONIER specialistai skyrė daug laiko čerpių ir komplektuojančių dalių išbandymui. Jie bandomi ne tiktai kaip atskira stogo dalis, bet ir kaip stogo visuma. Paprasčiausias būdas gauti stogą su funkcine garantija – įsigyti MONIER stogo komplektą.

Saugumas

Jūsų stogas Jus ir įpareigoja. Jūs esate atsakingas už tuos žmones, kurie dirba ant stogo, pavyzdžiui, kaminkrėčius, TV antenų meistrus ir kt. Jeigu stogas neturi saugos įrangos, jie gali atsisakyti lipti ant stogo. Saugos įranga, pavyzdžiui: sniego gaudytuvai, laipteliai, kopėčios ir kiti saugos elementai, nustatyti statybos normatyvuose, yra įtraukti į stogo komplektą.

Stogo pirkimas

Norint įsigyti stogą, reikia kai ką suplanuoti. Verta apžiūrėti stogą ir išsiaiškinti, kas iš tikrųjų būtina.

Dengiant naują stogą prireiks gerokai daugiau medžiagų, ne tik čerpių. Jums reikės specialių čerpių, tvirtinimo detalių ir latakų, ir t.t. Paprasčiau yra įsigyti stogo komplektą, kuriame bus viskas, kas būtina.

MONIER STOGO KOMPLEKTAS

Kai jau esate nusprendę, kokiomis stogo čerpėmis dengsite savo namo stogą, geriau iš karto pagalvoti ko dar reikės stogui. Tai ne tik čerpės. Tai ir kraigo čerpės, sandarinimo ir tvirtinimo elementai, ventiliaciniai kaminėliai bei saugos elementai.

Tam, kad palengvintume stogo dengimo procesą, sukūrėme stogo komplektą, kurį sudaro viskas, kas reikalinga stogui.

Stogo komplektas individualiai pritaikomas jūsų namui, atitinka statybos reikalavimus ir normas, kurios numato, kas turi būti ant stogo.

Monier stogo komplektą sudaro:

• Monier betoninės arba keraminės čerpės;

• kraigo čerpės;

• montavimo įranga – kraigo sandarinimo juosta,

• medvarščiai ir paukščių užtvaros;

• čerpių laikikliai;

• stogo kopetėlės;

• ventiliacijos kaminėliai, čerpė-antenos lizdas;

• stogo pagrindinės, specialiosios čerpės;

• sniego gaudytuvai.

Kaip lengviau įsigyti namo stogą?

Koks jūsų namo stogo nuolydis? Ar stogo kraigas yra nuožulnus? Koks kraigo ilgis? Siekiant sudaryti naujo stogo tikslią sąmatą, reikia atsakyti į daugybę klausimų.

Pirmiausia pasirinkite namo tipą, tuomet derinkite kokios spalvos ir tipo norite stogo čerpių. Kai norimo namo variantas pasirinktas, namo su nauju čerpių stogu brėžinius galite atspausdinti arba išsaugoti PDF formatu. Brėžinius kartu su pagrindiniais duomenimis apie savo namo stogą jūs galite pasiimti eidami konsultacijos pas mus.

Kontaktai

Parengta pagal UAB "Monier" medžiagą

Monier stogas ir sau, ir anūkams

Stogas, kuris tarnaus

Stogas, kuris nuo gamtos negandų patikimai saugo kelias kartas. Jam suteikiama 30 metų gamintojo garantija. Stogas, kuriam siūloma ne tik danga - pasaulio šlaitinių stogų lyderio "Monier" gaminamos keraminės ar betoninės čerpės, o kompleksinis sprendimas su visais reikalingais priedais ir detalėmis.

Pirmiausia, ko trokšta bet kuris stogo dangos pirkėjas - patikimumo. Ir dengiant stogą, ir po juo gyvenant. "Monier" gaminamoms čerpėms suteikia 30 metų garantiją, nors iš tiesų jos tarnauja kelis kartus ilgiau ir pergyvena kelias kartas. Kaip ir su automobiliais - jiems gamintojas suteikia 2-3 metų garantiją, nors daugelis patikimos kompanijos automobilį sėkmingai eksploatuojame kelis kartus ilgiau.

"Monier" 46 pasaulio šalyse turi daugiau kaip 200 gamyklų, o į Lietuvą čerpes tiekia iš Vokietijos, Danijos, Švedijos, Estijos - panašaus klimato šalių, kur oras toks pats permainingas ir nuolat bandantis stogų patikimumą.

Stogas - ne tik danga

Statantiems naujus namus ar renovuojantiems senus "Monier" pataria ieškoti ne stogo dangos, o kompleksinio stogo sprendimo.

"Pirkėjas neturėtų apsigauti pasiūlymu, kuris dėl kainos iš pradžių atrodo labai patrauklus, nes po to paaiškėja, kad žmogus nusipirko tik dalį stogo sprendimo ir didelę problemą ateičiai", - pataria "Monier" specialistai.

"Monier" sukomplektuoja visą stogą ir statomam, ir renovuojamam namui. Praktika rodo, kad be čerpių komplektacijoje dar būna apie 20 pozicijų, pvz., difuzinė plėvelė, kraigo ir kraštinės čerpės, ventiliacinės tarpinės, sandarinimo priemonės kaminams, kopėtėlės ir aikštelė prie kamino, sniego gaudytuvai, įvairios tvirtinimo detalės, net apsauga nuo paukščių, kad šie neįsikurtų po stogu. Paskaičiuota, kad betoninės čerpės ir visos kitos medžiagos tipinio namo 160 m2 stogui kainuoja apie 9.000- 12.000 Lt (2009 m. pabaigos kainomis).

Apie mitus

Pasak "Monier" specialistų, yra mitas, kad čerpėms reikalinga ypatinga stogo konstrukcija, nes architekto ir konstruktoriaus pasiūlytame stogo konstrukcijos sprendime jau numatytos visos galimos apkrovos, pvz., sniego svoris, kuris yra kelis kartus didesnis, nei čerpių. Tokias apkrovas atlaiko dažniausiai naudojamos 5x20, 6x20 cm skerspjūvio gegnės, todėl nauji stogai tinka dengti ir keraminėms, ir betoninėmis čerpėmis.

Dabar sunkesnes stogo dangos yra vertinamos ir mūsų šalyje kaip ir visoje Europoje, - tai užtikrina kad pastatas, ypač medinis (rastinis, karkasinis), sės lygiai, vienodai.

Jūs galite drąsiai vaikščioti čerpių stogu, tai gali būti reikalinga norint išvalyti kaminą ar nuvalyti stogą ir lietaus nuvedimo sistemą nuo lapų, spyglių ir pan.

Testais yra išbandyta, kad sumontuoto čerpinio stogo čerpės išlaiko 180-250 kg lenkimo apkrovą.

Kitas mitas - dengti stogą čerpėmis brangu. Iš tikrųjų čerpių stogas kainuos ne brangiau nei dengtas kitomis dangomis, o tarnavimo laikas bus kelis kartus ilgesnis. Dabar betoninių čerpių kainos prasideda nuo 18 Lt/m2, o keraminių čerpių - nuo 37 Lt/m2. Labai svarbu ir tai, kad dengiant stogą čerpėmis, liks žymiai mažiau atliekų po pjaustymo nei dengiant stogą didelio ploto stogo dangos lapais. Stogo svarbumas lyginant su kitomis pastato dalimis sudaro apie 30-40%, o stogo kaina viso pastato sąmatoje sudaro tik apie 7-11%.

Čerpių stogai prabangumo suteikia net ištisoms gyvenvietėms, pvz.,Vilniuje pastatytam Gulbinų gyvenamųjų namų kvartalui, kuris buvo pripažintas 2007-ųjų geriausia gyvenamųjų namų gyvenviete, buvo pasirinktos įvairių spalvų „Monier“ betoninės "Zanda Lux" čerpės.

Čerpių stogas ypač tinka senam renovuojamam pastatui. Jis papuoš namą, padidins jo vertę, "Monier" sertifikuoti stogdengiai gali atsakingai patarti, kaip teisingai įrengti stogą, paruošti medžiagų sąmatą.

Kontaktai

Parengta pagal UAB "Monier" medžiagą
Naujienos, akcijos
Montavimo instrukcijos
Straipsniai, brošiūros
Medžiagų palyginimas
Sertifikatai
© STOGDENGIAI.LT 2004-2012