Benders betonine betonines cerpes cerpe cerpiu stogas dengimas kaina dvibange romeniska
e-STOGDENGIAI specializuota parduotuvė internete. Prekių pristatymas visoje Lietuvoje. Taupyk laiką ir pinigus!  
  Pagrindinis puslapis   Svetaines struktūra   Išsiųsti el.laišką        
 Kontaktai   |   Kainininkas   |   Paslaugos   |   Projektai   |   Darbas   |   Partneriai     
Ekspozicija
Plieninė danga
Keraminė danga
Betoninė danga
Monier
Benders
Euronit
Beasbestis šiferis
Stogo plėvelės
Lietaus nuvedimas
Stogo langai
Statybinė mediena
Kaminų sistemos

BENDERS betoninės čerpės

 

Išsiųsti užklausimą dėl kainosIšsiųsti užklausimą dėl kainos      Projektai      Kainininkas      Kontaktai

 

Džiaugiamės Jums pristatydami

DIDŽIAUSIĄ KERAMINIŲ IR BETONINIŲ STOGO ČERPIŲ SALONĄ LIETUVOJE.

Daugiau kaip 400 skirtingų čerpių iš 8 pasaulio šalių.

 

Pas mus Jūs tikrai surasite Jūsų svajonių stogo čerpės formą ir spalvą!


SVARBU !!!   Dėl ekspozicijos apžiūrėjimo BŪTINA tartis iš anksto.     Kontaktai


Gausiausia KERAMINIŲ, BETONINIŲ ČERPIŲ ekspozicija GYVAI !!!

BENDERS betoninės čerpės – atsvara lengvosioms stogų dangoms

Stogo betoninės čerpės – stogų dangos, sukurtos remiantis tradicinių molinių čerpių formomis ir techniniais sprendimais. Tačiau tai anaiptol nėra senas išradimas – betoninės čerpės yra moderniomis technologijomis ir gamybos būdais pagrįstas gaminys, kuriame sumaniai suderinta išsaugota tradicinių čerpių stogų estetika, nepriekaištinga kokybė ir prieinama kaina.

Švedų bendrovės Benders specialistų teigimu, betoninių čerpių paklausa per pastaruosius metus smarkiai išaugo ir tokius pakyčius daugiausia lėmė galimybė įvertinti jų pranašumus jau įgyvendintuose projektuose bei vieši profesionalų vertinimai.

 BENDERS betoninės čerpės užtikrintai skinasi kelią statybinių medžiagų rinkoje

Pagrindinės priežastys, iki šiol trukdžiusios betoninėms čerpėms užsikariauti rinką Lietuvoje, – informacijos trūkumas ir dėl didelio užimtumo naujų montavimo būdų vengiantys stogdengiai. Be to, vis dar gajus mitas, kad sunkiosioms stogų dangoms reikia daugiau investicijų nei kitoms. Didelę įtaką dangų pasirinkimui daro baimė išsiskirti iš kitų, taip pat čerpes imituojančių dangų dirbtinumo neskyrimas nuo tikrų čerpių.

 Pasak Benders atstovų, prekių ženklas Benders jau gerai žinomas Lietuvoje – tai patvirtina ir išaugęs pardavimas. Dėl estetinių ir funkcinių ypatybių čerpes vertina ne tik galutiniai užsakovai, bet ir architektai bei projektuotojai. Be to, pamažu daugėja kvalifikuotų stogdengių, kurie mieliau už tą pačią kainą kloja čerpes, nes, pasak jų, nereikia skrupulingai matuoti milimetrų.

 Kalbant apie konstrukciją, reikėtų paminėti, kad net naujos statybos būstų užsakovai neretai renkasi lengvąją stogo dangą baimindamiesi dėl sunkiosios stogo dangos bei jam tenkančių didelių apkrovų. Tačiau sunkus stogas nėra trūkumas, atvirkščiai – pranašumas. Tokiam pastatui nebaisios vėjo ir sniego apkrovos, mažesnis gaisro pavojus. Ypač sunkus stogas „sveika“ rąstiniams namams, nes bėgant laikui rąstai gražiau susėda, taip pat išsaugomas natūralumas. Taigi, pagrindinius stogo konstrukcijos reikalavimus diktuoja ne pasirinktos stogo dangos svoris, o skaičiuojama sniego, vėjo, lietaus apkrova. Benders betoninių čerpių svoris stogo konstrukcijoje sudaro tik apie 15 proc. visos stogo apkrovos.

Suderintos visos geriausios stogų dangų ypatybės

Vertinant kainos ir estetikos santykį, betoninės Benders čerpės laikomos itin konkurencingomis palyginti su kitomis stogų dangomis – tai patvari ir estetiška stogo danga. Turbūt ne veltui apie 50 proc. čerpinių stogų rinkos Švedijoje užima Benders betoninės čerpės.

Daugelis galbūt nustebs, tačiau Benders čerpių kaina žemesnė ne tik už keraminės, bet ir už skardos bei banguoto šiferio lakštus! Ir keraminių, ir betoninių čerpių patvarumas, svoris, montavimas, o ypač išvaizda yra labai panašūs, tačiau nepamirškime betoninių čerpių pranašumų: Benders čerpių minimalus nuolydis – net 14°, betonas laikui bėgant gauna drėgmės ir kietėja; dėl tikslios formos Benders čerpes lengviau kloti; taip pat daug didesnė spalvų gama – Benders siūlo net 40 betoninių čerpių spalvų, tarp kurių yra net įmantriausių atspalvių išrankiausiems pirkėjams. Dar reikėtų pažymėti, kad ant šių betoninių stogo čerpių sunkiau auga kerpės.

Tačiau jei vis dėlto tektų susidurti su kerpėmis ar samanomis, jas išnaikinti nesunku taikant bendrovės siūlomą cheminę valymo priemonę. Padengus stogą tokia medžiaga, kitus valymo darbus atlieka lietaus vanduo.

Garbingas Benders vardas nėra vienintelė priežastis, kodėl šios bendrovės produkcija atrodo tokia patraukli: daugiau nei aštuoniasdešimt pardavėjų tinklas Lietuvoje, transportavimas į objektus bei įsiklausymas į užsakovo pageidavimus tapo sėkmingo bendrovės specialistų bei klientų bendradarbiavimo priežastimi.

Kaip lengviau įsigyti namo stogą?

Koks jūsų namo stogo nuolydis? Ar stogo kraigas yra nuožulnus? Koks kraigo ilgis?

Siekiant sudaryti naujo stogo tikslią sąmatą, reikia atsakyti į daugybę klausimų.

Pirmiausia pasirinkite namo tipą, tuomet derinkite kokios spalvos ir tipo norite stogo čerpių. Kai norimo namo variantas pasirinktas, namo su nauju čerpių stogu brėžinius galite atspausdinti arba išsaugoti PDF formatu. Brėžinius kartu su pagrindiniais duomenimis apie savo namo stogą jūs galite pasiimti eidami konsultacijos pas mus.

Informacija parengta pagal www.benders.se

 

Kontaktai
Naujienos, akcijos
Montavimo instrukcijos
Straipsniai, brošiūros
Medžiagų palyginimas
Sertifikatai
© STOGDENGIAI.LT 2004-2012